Rodzinny wyjazd

Wakacje pełne atrakcji

szczegóły

Szlaki górskie

Górskie wyprawy z całą rodziną to bardzo dobry pomysł na spędzenie wspólnie czasu. Łagodne spacerowe doliny nadają się również dla małych dzieci, rodzice swoich maluchów mogą również wypożyczyć specjalne górskie nosidełka a do min. doliny chochołowskiej czy doliny Kościeliskiej możemy wybrać się z wózkiem. Jeśli nie planujemy długich tras możemy skorzystać z uwielbianych przez dzieci bryczek. Na szlakach znajdują się bacówki w których kupimy prawdziwe oscypki i pooglądamy pasące się owce.

Parki linowe

W parkach linowych mogą się bawić zarówno dzieci jak i dorośli wspólnie aktywnie spędzając czas. Różne stopnie trudności tras, pozwalają na zabawę dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Baseny termalne

Po zwiedzaniu i górskich wędrówkach warto odwiedzić i zrelaksować się w basenach termalnych. W upalne dni możemy się wybrać na odkryty basen Szymoszkowa z plażą, zjeżdżalniami i przepięknym widokiem na tatry.

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij