Aktywny wypoczynek

Zainspiruj isę

szczegóły

Trasy rowerowe

Zakopane to doskonałe miejsce na wycieczki rowerowe. Każdy znajdzie coś dla siebie, od łagodnych tras na których możemy zwiedzać miasto i podziwiać piękny górski krajobraz, po wymagające, strome zbocza dla wymagających sportowców. Co więcej, nie ma potrzeby zabierane ze sobą sprzętu - w wypożyczalniach znajdziemy wszystko co potrzebne do rowerowych wypraw.

Górskie szlaki

Chcąc aktywnie spędzić urlop, wiele osób wybiera wędrówki po górach, nic dziwnego – przepiękne widoki, formacje skalne, górskie potoki i wodospady sprawiają, ze mimo wysiłku czujemy się wypoczęci i pełni energii a nasz wysiłek zawsze wynagradzany jest pięknymi widokami. Możemy przebierać w szlakach od spacerowych pięknych dolin po dłuższe i bardziej strome szlaki górskie.

Sporty ekstremalne

Osoby pragnące bardziej ekstremalnych doznań mogą spróbować swoich sił min. w raftingu, spływie pontonami po górskich, wycieczek offroadowych na quadach, a zaawansowani rowerzyści pojeździć po stromych zboczach na trasach downhillowych.

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij