Dlaczego warto do nas dołączyć?

W domu uczyli nas, żeby być skromnym... ale nie zawsze się słuchaliśmy :)

Naszym zdaniem największe atuty pracy z nami to:

To co robimy ma SENS

To co robimy ma SENS

Mocno wierzymy, że nie ma nic lepszego, niż podróże. Nasze zadanie to zapewnić naszym gościom wspaniały i niezapomniany czas w naszych apartamentach. Ich zadowolenie jest naszą przyjemnością.

WIN-WIN. Obydwie strony zyskują

WIN-WIN. Obydwie strony zyskują

Część pracy i zadań naszego zespołu to obsługa właścicieli apartamentów.  Im również dostarczamy coś bardzo ważnego - spokój, a także wysokie zyski.

Najważniejsi u nas są LUDZIE

Najważniejsi u nas są LUDZIE

Wyznajemy zasadę, że najlepszą usługę mogą świadczyć najfajniejsi ludzie. Mówimy o sobie „ekipa” i dbamy, żebyśmy naprawdę nią byli. W pracy spędzamy sporo czasu - tu musi się chcieć przychodzić.

Super DOŚWIADCZENIA i nowe znajomości

Super DOŚWIADCZENIA i nowe znajomości

To, co robimy na co dzień to świetna okazja do poznawania przeróżnych  ludzi - praktycznie z całego świata. Oprócz budowania relacji podszkolisz też języki. :)

ELASTYCZNA praca w ruchu

ELASTYCZNA praca w ruchu

Jeśli słowo „korpo” wywołuje u Ciebie gęsią skórkę, w naszej ekipie tego nie doświadczysz. Działamy prężnie, choć na luzie. Każdy dzień to dla nas przygoda, pełna nowych i ciekawych doświadczeń.

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij