Plener ślubny w górskim klimacie

Plener ślubny w górskim klimacie

Bliskość natury i… gwiazd, szczyty zatopione w chmurach, czyste powietrze, którym aż chce się oddychać mocniej, a w centrum Wy – zakochani, szczęśliwi i spełniający swoje marzenia o życiu we dwoje. To nie bajka, a rzeczywistość, która jest na wyciągnięcie Waszych czterech dłoni. Kochacie góry? A może macie wspólne wspomnienia z górskich wypraw? Tatrzańska sceneria sprzyja Waszemu ślubnemu plenerowi. Nie trzeba Was chyba namawiać na romantyczną sesję u podnóża Tatr 😊

W idealnym świetle Kasprowego Wierchu

 

Fotografowie zgodnie twierdzą, iż na najlepsze światło jest na szczycie Kasprowego Wierchu, ale trzeba wstać wcześnie rano i ruszyć na szczyt w godzinach porannych…oczywiście kolejką ze względu na niekoniecznie przystosowany do górskich wędrówek strój 😊. Zdjęcia na górze w pobliżu obserwatorium meteorologicznego zawsze zachwycają swoim niepowtarzalnym urokiem. Wysokogórska sesja na pewno będzie dla Was wyjątkowym przeżyciem i być może okazją do Waszych wspólnych wspomnień z tego miejsca.

Z powrotem również możecie skorzystać z kolejki i po kilkudziesięciu minutach być już na dole. Ale czy chcecie pozbawić się malowniczych widoków przy czerwonym szlaku, które są pięknym tłem dla zdjęć ślubnych? Inną opcją jest zejście żółtym szlakiem w kierunku Czarnego Stawu Gąsiennicowego, gdzie fotograf nie wypuści swojego aparatu z rąk nawet na sekundę.

 

W lustrze Morskiego Oka

 

To chyba najpopularniejsze miejsce, jakie pary wybierają na swoją plenerową sesję ślubną. Może się okazać, że nie będzie tam jedyni, dlatego również tym razem nie czekajcie z wyjściem na szlak do późniejszych godzin przedpołudniowych. Spacer to bardzo dobry pomysł (istnieje możliwość dojechania do schroniska autem), ponieważ w trakcie wędrówki będzie nie jednak okazja, aby zrobić nawet spontaniczne zdjęcia.

Kiedy już dotrzecie na miejsce, Waszym oczom ukaże się nieskazitelnie czyste jezioro, w którym odbijają się otaczające je szczyty górskie, a w piękną pogodę, również promienie słońca. Bujna roślinność i skaliste zbocza tworzą magiczny naturalny klimat, który uzewnętrzni Wasze gorące uczucie.

 

W kleszczach dwóch najwyższych szczytów Tatr

 

Pocałunek na tle najpiękniejszej panoramy Tatr? Wybierzcie się z fotografem na Rusinową Polanę. Tylko tutaj, jak na dłoni, macie najwyższy szczyt polskich Tatr – Rysy, najwyższy szczyt całych Tatr – Gerlach, ale też najbardziej charakterystyczny szczyt Tatr Bielskich – Hawrań i wybitny Murań. Wystarczy zaledwie odrobiona szczęścia, aby spotkać tu bacę ze stadem owiec, które „udekorują” nie jeden Was ślubny kadr.

Zmęczeni, ale szczęśliwi wracacie z plenerowej sesji. Jak najlepiej zakończyć ten wyjątkowy dzień? Może przy lampce wina w jednym z naszych apartamentów  z widokiem na malownicze Tatry 😊?

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij