Warszawa w obiektywie

Warszawa w obiektywie

Czy Wy też czasami zachwycacie się niezwykłymi zdjęciami „zwykłych” miejsc? To niesamowite, w jak prosty sposób możemy pokazać piękno, którego na co dzień, przechadzając się ulicami miast nie dostrzegamy. Wystarczy niecodzienne ujęcie! Wyruszamy warszawskimi ulicami z aparatem w dłoni. Pokażemy Wam, w jakim miejscu  stolica jest najbardziej fotogeniczna.

Po 150 kamiennych schodkach

Warto najpierw wdrapać się na dzwonnice Kościoła św. Anny, a później  można już podziwiać panoramę miasta. To jeden z kultowych i najbardziej znanych widoków na warszawskie Stare Miasto. Zawsze wygląda wyjątkowo, ale żeby pokazać swój romantyzm i fantazję, zróbcie zdjęcie z góry o zachodzie słońca. Więcej informacji na temat terminów i cen biletów znajdziecie tutaj.

 

Liryczna klasyka

Ktoś pomyśli banał, ale… nie ma fotografa profesjonalisty, który nie wykonałby w Łazienkach Królewskich minimum jednej sesji. To czarujące miejsce uwodzi nas malowniczym widokiem, który z każdym kolejnym krokiem zmienia się niczym obraz w kalejdoskopie. W Łazienkach Królewskich Wasz aparat będzie bardzo aktywny. Obiecujemy, że zobaczysz inną Warszawę.

 

Góra z kontrowersyjną historią

Niektórzy nie chcieliby jej znać, ale warto o niej powiedzieć kilka słów 😊. Góra, z której sfotografujesz nadwiślańską panoramę, to Góra Gnojna, nazywana przez niektórych Górą Gnojową. Nazwa trafiona w punkt, przypominająca oczywiście o jej historii. Kiedyś znajdowało się tu wysypisko śmieci, lecz już go nie ma, unosząca się w powietrzu woń również już przeminęła z wiatrem. Dzisiaj jest tu Taras Widokowy, z którego uchwycisz piękno stolicy skąpanej w Wiśle. Górę Gnojną nietrudno znaleźć. Jak będziecie na Starym Mieście, idźcie w okolic ulic Celnej i Dawnej oraz Bugaj.

 

Nocna przeprawa przez Wisłę

Można też za dnia, ale nocą dopiero poczujecie prawdziwy klimat tego miejsca. Zarówno amatorzy fotografowania, jak również profesjonaliści, w obiektywie zobaczą Warszawę, w której można się zakochać. Nie bez powodu Most Gdański jest jednym z tych miejsc, które tworzą scenerię dla plenerowych sesji ślubnych. Nocą oświetlony, na tle panoramy Warszawy, podmywany przez Wisłę… jest niezwykły z jeszcze jednego powodu. Most Gdański jest dwupoziomowy. Na górnym jest czteropasmowa jezdnia oraz chodnik, na dolnym linia tramwajowa, ścieżka rowerowa i chodnik.

 

Pofabryczny Ursus

Trudno wskazać jedno miejsce na warszawskim Ursusie, w którym zrobicie najlepsze zdjęcia, dlatego ocenę pozostawiamy Wam. Jeżeli jesteście miłośnikami klimatycznych, nieco mrocznych scenerii, fascynuje Was pofabryczna zabudowa, to nie ma na co czekać, Ursus to idealne miejsce do takiej sesji. Nasza rada – zacznijcie od opuszczonych hangarów z cegieł w okolicach ulic Traktorzystów i Cierlickiej.

Napstrykaliście caaały dzień. Czas odpocząć po warszawsku! Nabrać sił na kolejny dzień w stolicy, najlepiej w bardzo komfortowych warunkach w jednym z naszych apartamentów .

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij