Papugi w Międzyzdrojach! Serio?

Papugi w Międzyzdrojach! Serio?

Słońce i upały za nami, ale nad morze wciąż wpadacie, żeby pospacerować po plaży, powąchać jod i pozachwycać się kolorem naszego nadmorskiego piasku. Oprócz spacerowania jesienną plażą Międzyzdrojów, mamy dla Was coś jeszcze... 

Papugi przyleciały do Międzyzdrojów!

W mieście zrobiło się kolorowo i jeszcze weselej. Są też w Bydgoszczy, Wrocławiu i Stargardzie, a od niedawna również w Międzyzdrojach. Papugarnia, ich międzyzdrojski dom, to miejsce niezwykłe, w którym poczujecie prawdziwie egzotyczny klimat.

Kochamy nasze polskie mewy i rybitwy, ale trudno jest się oprzeć wielobarwnym ptakom, które przyleciały do nas z tak daleka. Prawda?

Są w Międzyzdrojach od kwietnia, ale już zdążyły się zadomowić w nowym miejscu.

Czują się świetnie, o czym świadczy ich duża sympatia do ludzi i głośne okrzyki radości 😊.

Ponad 40 egzotycznych ptaków zabawia turystów, wtula się w ich ramiona i je im z rąk. To bardzo towarzyskie stworzenia, o czym możecie przekonać się osobiście. Poznacie m.in. sławne Ary oraz Konury, Rudosterki i Barwinki Czarnogłowe. Jak już tam będziecie, koniecznie zapytajcie o Romea i Julię!

W Papugarni ptaki są wolne, nie mieszkają w klatkach, a fruwają nad głowami odwiedzających. Będzie mogli nie tylko podziwiać ich zabawne figle, ale też je dotknąć, pogłaskać, nakarmić i przytulić. Ich urokom nie oprze się nawet największy twardziel, niejednemu już skradły serce 😊.

Papugarnia znajduje się przy ul. Gryfa Pomorskiego 4 i jest otwarta przez cały tydzień w godzinach 10.00-20.00.

Możecie w niej spędzić przyjemne popołudnie w mniej słoneczny dzień lub odprężyć się po plażowaniu i odpocząć od wysokich temperatur po południu. Bilet normalny kosztuje 19 zł, ulgowy 15 zł.

 

„Pogaduchy” z papugami to fajna rzecz. Przy bliższej znajomości zapozują nawet do zdjęcia!

Dobrze czują morski klimat. Są po prostu fantastyczne! Wpadniecie pobawić się z papugami?

A po harcach z papugami i spacerkach na plaży, czas na rybkę! Bo w Międzyzdrojach Ci ich dostatek :).

I tak, po całym dniu, najedzeni i zachwyceni, choć troszkę zmęczeni, w naszym udomowionym apartamencie Playa Baltis nabierzecie sił na następne przygody w Międzyzdrojach.

 

 

 

 

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij