Warszawa w tafli wody, czyli rejsem po Wiśle

Warszawa w tafli wody, czyli rejsem po Wiśle

Ahoj, załogo, wyruszamy statkiem w rejs na spotkanie z królową polskich rzek! Takiej Warszawy nie znacie, takiej nie mieliście okazji podziwiać. Stolica Polski z perspektywy Wisły to prawdziwie magiczny widok.  

STOLICA W TAFLI WODY

Po Wiśle można pływać niezależnie od pory dnia, lecz największą popularnością cieszą się rejsy dzienne. To doskonała okazja ku temu, aby zobaczyć warszawskie zabytki i nowoczesną architekturę w pełnej okazałości, spokojnie pokonując kolejne kilometry wodnym szlakiem. Najdłuższy rejs widokowy proponuje sieć Po Wiśle z główną przystanią pasażerską znajdującą się w sercu miasta, w południowej części Bulwaru Jana Karskiego. Bardzo łatwo do niej dotrzeć od strony Zamku Królewskiej (schodząc schodami w dół i kierując się w stronę rzeki), a także od ulicy Boleść ulicą Mostową. 
To właśnie w tym miejscu rozpoczyna się piękny, godzinny rejs prawie 9-kilometrową trasą widokową. Statek przepływa pod 4 mostami, a Wy macie okazję podziwiać Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki znajdujący się w oddali, przeszklone wieżowce, Centrum Nauki Kopernik, Warszawską Syrenkę, PGE Narodowy, a także nadwiślańskie plaże. W promieniach słońca Warszawa cudownie odbijać się będzie w gładkiej tafli wody. Statek zawraca w drogę powrotną tą samą trasą, więc macie sporo czasu, aby przyjrzeć się dokładnie krajobrazowi z pokładu. Przygoda kończy się również w swojej przystani przy Bulwarze Jana Karskiego. 
Podczas rejsu możecie także korzystać z promieni słonecznych na pokładowych leżakach. Kapitan zadbał o wszystko: zimne i ciepłe napoje, owoce, słodkie przekąski… pijcie i jedzcie do woli! 
Atrakcja jest warta swojej ceny – bilet normalny kosztuje 49 zł, a ulgowy 24 zł, oczywiście z napojami i przekąskami w bonusie. 

WARSZAWA W ŚWIETLE KSIĘŻYCA

To miasto nigdy nie zasypia. Nawet kiedy zapada zmrok, Warszawa porywa mieszkańców i turystów w swoje objęcia Przekonajcie się, jak nocą prezentuje się stolica z perspektywy Wisły. Będzie cudownie, obiecujemy! To świetna okazja, aby zobaczyć, jak natura układa się do snu, kiedy miasto budzi się do nocnego życia. To przepis na idealny wieczór dla dwojga lub wspaniały początek całonocnej zabawy dla grupy przyjaciół. Wyobraźcie sobie oświetlone tysiącem świateł mosty, panoramę Starego Miasta w blasku księżyca i roztańczone pary na piaszczystych plażach. Chwilo, trwaj!
Nocny rejs rozpoczniecie z przystani przy Bulwarze Jana Karskiego, a zakończycie w Porcie Czerniakowskim przy ul. Solec 8. Ten magiczny czas kosztować Was będzie 45 zł od osoby -  niewiele, biorąc pod uwagę niezwykłą atmosferę oraz wspaniałe wspomnienia. Kogo więc spotkamy na oświetlonym pokładzie? :)

Skusiła Was wizja zabytkowej i nowoczesnej Warszawy  w objęciach dzikiej przyrody? Wskakujcie na pokład 😊! Tylko z tej perspektywy zobaczycie to, co niewidoczne na co dzień, a co tak naprawdę tworzy klimat tego pięknego miasta. Przy okazji sprawdźcie też warszawskie apartamenty Rent like home, w których możecie ochłonąć po dniu czy nocy pełnych rejsowych wrażeń. 

 

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij