Romantyczna Warszawa. Weekend tylko we dwoje

Romantyczna Warszawa. Weekend tylko we dwoje

Na randkę do stolicy? Dlaczego nie? Warszawa ma wyjątkowo wiele miejsc, które pomogą Wam zaskoczyć swoją drugą połówkę romantycznym usposobieniem. Urocze zakątki idealne na wieczorny spacer, plaże nad Wisłą o wschodzie słońca… Warszawa sprzyja zakochanym! Nie czekajcie do Walentynek. 

WSCHÓD SŁOŃCA NAD WISŁĄ 

Wieczorem Bulwary Wiślane to raczej idealna miejscówka dla młodych poszukiwaczy wrażeń. Jeżeli jednak poszukujecie intymności i jednocześnie chcecie spędzić wspólnie czas w przepięknej scenerii, na spacer nad Wisłą wybierzcie się wcześnie rano, kiedy słońce jeszcze śpi. Promienie słońca przebijające się przez lustro wody to naprawdę magiczny widok, można się zakochać 😊. Z Bulwarów, aby przedłużyć romantyczny nastrój, możecie przespacerować się jeszcze którąś z warszawskich plaż: plaża na Saskiej Kępie czy na Żoliborzu będą doskonałe na takie okazje. 😊

NA ŁAWCE WŚRÓD LATARNI

Słyszeliście o ulicy Chłodnej? Przed wojną była chętnie odwiedzana przez okolicznych mieszkańców, później została jednak nieco zapomniana. Kilka lat temu przeprowadzono jednak jej rewitalizację - na skwerach po obu stronach kościoła św. Karola Boromeusza posadzono 60 drzew i ponad 780 krzewów, a wzdłuż żwirkowej ulicy zainstalowano 46 stylizowanych latarni tzw. pastorałów, które nawiązują do architektury przedwojennej Warszawy. Aż trudno uwierzyć, że to tętniąca życiem Warszawa, a jednak!

NA MOŚCIE ZAKOCHANYCH

W wielu dużych miastach jest most, na którym zakochani zawieszają kłódki - symbole łączącej ich miłości. Czy Wasza kłódka jest już na warszawskim Moście Świętokrzyskim? Jeżeli nie, to koniecznie musicie nadrobić zaległości. W to miejsce warto udać się z jeszcze jednego powodu. Warszawa z tej perspektywy prezentuje się imponująco - widok o poranku, zachodzie słońca, jak i w ciągu dnia wzbudza absolutny zachwyt. Musicie to zobaczyć! 

NA KOLACJI PO CIEMKU 

Romantyczny weekend bez romantycznej kolacji? Nie tym razem. Choć tym razem inaczej niż zwykle, bez blasku świec. Zajrzyjcie do restauracji BORPINCE i zjedzcie kolację w ciemności. Brzmi tajemniczo? W zabytkowej kamienicy przy ulicy Zgody w Warszawie zasmakujecie potraw wyłącznie zmysłem smaku, nie zobaczycie ich wcześniej na talerzu, a kolacja odbywać się będzie z opaską na oczach. Jakież to intrygujące i emocjonujące! :)

W ferworze przygotowań do romantycznego weekendu w Warszawie nie zapomnijcie o noclegu. W jednym z apartamentów Rent like home z pewnością spędzicie niezapomniane chwile we dwoje. 

 

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij