Aktywnie pośrodku natury

Aktywnie pośrodku natury

Słońce, piaszczysta plaża, błękitne morze i Wy cały dzień wylegujący się na plaży, wchodzący od czasu do czasu do wody. Czy właśnie tak wyobrażacie sobie swoje wakacje w Międzyzdrojach? Uważacie, że góry są dla aktywnych, a morze dla nieco bardziej leniwych? Pokażemy Wam, nie niekoniecznie tak jest :)

SUCHĄ STOPĄ PO MORZU

Spacer po molo w Międzyzdrojach to absolutnie punkt obowiązkowy każdego pobytu. Prawie 400 metrów pomostu otoczonego wokół błękitną wodą na pewno zrobi na Was duże wrażenie. Poczuć na twarzy morską bryzę, odpocząć na jednej z ławek z ulubioną książką, a wieczorem, gdy zajdzie już słońce, w towarzystwie gwiazd i uroczych latarni przespacerować się po wysuniętym w morze deptaku… Czujecie ten wakacyjny klimat? W sezonie letnim z mola odpływają też promy wycieczkowe, więc będzie mieli okazję spojrzeć z morza na polski krajobraz Zatoki Pomorskiej i na niemieckie malownicze miejscowości nadmorskie wyspy Uznam. Bilety możecie kupić w kasie Viking Tour przy ul. Niepodległości 2A (tel.: +48 91 32 80 768 / +48 603 878 701). 

Z DALA OD ZGIEŁKU I HAŁASU

Wzgórza morenowe poprzecinane rynnowymi jeziorami i wąwozami, otoczone sosnami i buczynami to idealne miejsce dla wielu gatunków ptaków (do dziś naliczono ich tu ponad 220 gatunków), w tym także dla gatunków zagrożonych wyginięciem (np. wodniczka , bielik, kania ruda). Będąc w Międzyzdrojach, koniecznie musicie udać się na spacer po ścieżkach Wolińskiego Parku Narodowego. To urocze miejsce jest ostoją dla spragnionych ciszy i spokoju turystów, którzy w Parku mają do wyboru kilka tras o różnych poziomach trudności.
Czy może być coś lepszego niż wypoczynek na świeżym nadmorskim powietrzu? :)  

LEKCJA PRZYRODY

Macie ochotę przyjrzeć się z bliska florze i faunie Wolina, ale nie chcecie opuszczać centrum miasta? Odwiedźcie Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego. W 5 salach o łącznej wielkości 900m2 znajdują się ekspozycje fauny i flory typowe dla tego regionu. Z bliska będziecie więc mogli sprawdzić, jak wygląda foka i jak duży jest żubr. Zwiedzać możecie z audiobookiem, który przygotowany został w dwóch wersjach: dla dzieci i dla dorosłych. Dla dzieci szczególnie zainteresowanych przyrodą czeka także ekran interaktywny z edukacyjną grą. Bilety do muzeum to nie przekraczają 10 złotych, więc pozostaje nam życzyć już tylko udanego zwiedzania. :) 

W MORSKIM KRÓLESTWIE

Jesteście ciekawi, co żyje na dnie słonych wód? Nie musicie nurkować. Zajrzyjcie do Oceanarium w Międzyzdrojach, które znajdziecie w samym centrum miasta przy Promenadzie Gwiazd 4. :) Rekiny, szczerzące zęby piranie, długie węgorze, piękne pstre skrzydlice i krewetki - to wszystko możecie zobaczyć właśnie tutaj. Oczywiście oceanarium spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa - morskie stworzenia będziecie oglądać zza grubej szyby. Największą popularnością cieszy się ekspozycja „Giganci Oceanów”, a tam…Przekonajcie się sami! 😊 Obiekt jest czynny od marca do października, a bilet to koszt rzędu 15-25 złotych. Międzyzdroje mają do zaoferowania nie tylko cudowną plażę, na której można przeleżeć całe dnie. Dzięki malowniczej okolicy dobrze poczują się tu więc zarówno osoby, które kochają beztroskie opalanie i leżakowanie na plaży, jak i ci, którzy preferują nieco bardziej aktywny wypoczynek. Bez względu jednak na to, który ze sposobów spędzania czasu jest Waszym ulubionym, w apartamentach Rent like home na pewno poczujecie się jak na wakacjach swojego życia :)
Zobaczcie, jakie apartamenty są jeszcze wolne!

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij