Polskie Hollywood. Wakacje w świetle gwiazd

Polskie Hollywood. Wakacje w świetle gwiazd

Amerykanie mają Hollywood, Francuzi Cannes, a Polacy Międzyzdroje. Ci, którzy odwiedzili to nadmorskie miasteczko pewnie z mniejszą zazdrością spoglądają na zagraniczne festiwale gwiazd i dumnie prezentujące się sławy na czerwonym dywanie. My przecież również możemy pochwalić się Aleją Gwiazd i corocznym Festiwalem, podczas którego to właśnie w Międzyzdrojach gwiazdy świecą najjaśniej!

PRZYBIJCIE PIĄTKĘ Z BOGUSŁAWEM LINDĄ

Każdego lata, nieprzerwanie od 1996 roku, Międzyzdroje połyskują w świetle reflektorów. Wszystkie światła skierowane są wtedy na ten nadmorski kurort, który wypełnia się wówczas aktorami, piosenkarzami, celebrytami i znanymi osobistościami świata rozrywki. To największy spektakl teatralny i najbardziej widowiskowy koncert polskich artystów w sezonie. Głównym punktem imprezy jest zawsze odsłonięcie odciśniętych dłoni artystów w Alei Gwiazd. Jako pierwsi swój ślad w Międzyzdrojach pozostawili m.in. Bogusław Linda, Janusz Gajos, Jan Machulski czy Beata Tyszkiewicz. 

Festiwal to więc doskonała szansa, aby na żywo zobaczyć swoich idoli, których dotychczas podziwialiście tylko na dużym bądź małym ekranie. W tym roku przy odrobinie szczęścia możecie na przykład uścisnąć dłoń Anny Dereszowkiej czy Piaska, którzy na pewno pojawią się w Międzyzdrojach 😊. Przy okazji Festiwalu możecie wziąć także udział w licznie organizowanych koncertach.
Szczegółowy program Festiwalu znajdziecie tutaj  4 dni dobrej zabawy gwarantowane! :)

PUŚĆCIE OKO ANGELINIE JOLIE

Nie udało Wam się spotkać gwiazd na żywo albo nie możecie być na Festiwalu Gwiazd? Nic straconego! W Międzyzdrojach jest miejsce, w którym są one cały rok. Spotykają się tam hollywoodzkie sławy, fikcyjne postaci z bajek i osobistości z przeszłości.

Zapraszamy Was do Muzeum Figur Woskowych przy ulicy Bohaterów Warszawy (centrum miasta). Postaci wykonane z wosku do złudzenia przypominają swoich prawdziwych odpowiedników: Eltona Johna, Angelinę Jolie, Shreka, Avatara… Więcej nie zdradzimy, zobaczcie na własne oczy, kto jeszcze czeka na Was za drzwiami muzeum. Hollywoodzka przygoda kosztować Was będzie 20 zł za osobę dorosłą i 15 zł za dziecko. To znacznie taniej niż bilet do Los Angeles, a przy okazji niedaleko stąd do przepięknej międzyzdrojskiej plaży i Promenady Gwiazd. :)

Jak możecie zauważyć, na spotkanie z gwiazdami w Międzyzdrojach nie musicie się wcześniej umawiać. One tam po prostu są i czekają na Was każdego roku! A na tych, którzy chcą spotkać się z gwiazdami lub samemu poczuć się trochę jak gwiazda, czekają super komfortowe apartamenty Rent like home, zobaczcie tylko:)

wyślij zapytanie

* pola wymagane

Dla gości
+48 22 250 87 94

Dla właścicieli zainteresowanych wynajmem
+48 22 250 87 94
info@rentlikehome.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij